Contact

Heb je vragen of wil je in contact komen met onze vereniging? Dan vind je op deze pagina alle contactgegevens van onze vereniging.

Bezoekadres (Tennispark)

Monarda 1a
3317 HL  Dordrecht

Routebeschrijving (Google Maps)

Bij gebruik van navigatie kunt u het beste Vreedonklaan invoeren. Dan komt u uit op de parkeerplaats bij het park.

Postadres

D.L.T.C. Dash’35
t.a.v. Secretariaat
p/a Statenplaats 5b
3311 XV Dordrecht

Clubhuis

Telefoon:  078-6170960

    Neem contact op



    Jouw vraag



    AkkoordPrivacybeleid

    Ledenadministratie

    Dorota Geers
    Telefoon: 078 – 6183630
    E-mail: leden@dash35.nl

    Postadres:
    D.L.T.C. Dash’35
    t.a.v. Ledenadministratie
    p/a Langedaal 24
    3317 MC Dordrecht

    Trainingscoördinatie
    Voor vragen over de trainingsmogelijkheden kun je per e-mail contact opnemen met:  

    Edwin Kleiweg
    Telefoon: 0184-410765
    E-mail: training@dash35.nl

    Postadres
    D.L.T.C. Dash’35
    t.a.v. Trainingsadministratie
    p/a Stormrand 55
    3362 JJ  Sliedrecht

    Trainers

    Peter Paul Passchier
    Telefoon: 06-55391697
    E-mail: peterpaulpasschier@live.nl

    Trainer At Vantage Tennis Academy*
    Christian Vroomen
    Telefoon: 06-23269142
    E-mail: christian@atvantage-tennis.nl

    * At Vantage Tennis Academy is de tennisschool waar Dash’35 mee samenwerkt.

    • Bestuur

      Het bestuur is verantwoordelijk voor het besturen van de vereniging en bestaat uit de volgende leden:

      • Jacco Bakker – Voorzitter
        06-52594191 – voorzitter@dash35.nl
      • Marjolein van den Berg – Secretaris
        06-13894383 – secretaris@dash35.nl
      • Harold van Krimpen – Penningmeester
        06-31539840 – penningmeester@dash35.nl
      • Joost Sterenborg – Accommodatie
        06-55176426 accommodatie@dash35.nl
      • Otto van Wort – Horeca
        06-22197878 – otto.v.wort@drim.nl
      • Arthur Pinkse – Technische zaken
        06-22491968 – arthur.pinkse@planet.nl
      • Nienke Wagenaar – Jeugdzaken
        06-24678525 – nienke@hoogerwerf.com

    Vertrouwenspersoon

    Zowel NOC/NSF als de landelijke sportbonden propageren, dat de aangesloten verenigingen beschikken over een Vertrouwens Contact Persoon (VCP). Deze functionaris neemt binnen de vereniging een onafhankelijke positie in en is aanspreekbaar in onverhoopte gevallen van ongewenst gedrag. Binnen Dash’35 is dit:

    Partners van Dash'35